Recenze: kávovar Philips LatteGo 4300

Automatické kávovary od Phillipsu jsou vrcholem jednoduchosti přípravy kávy, jedním z nich kávovar Philips LatteGo 4300, který je nejen malý a praktický, ale také nabízí automatický mléčný šlehač. Tento kávovar vám umožní připravit až 8 aromatických kávových specialit pomocí čerstvých kávových zrn a mléka a díky systému LatteGo si můžete vychutnat dokonalou pěnu na mléce. Čtěte níže recenzi na kávovar Phillips LatteGo 4300.

Vzhled a provedení

Kávovar Philips LatteGo 4300 je nejen skvělým pomocníkem při přípravě kávy, ale také se může pochlubit elegantní povrchovou úpravou. Při pohledu na tento přístroj se vám rozzáří oči. Na kávovaru nenajdete žádné zbytečnosti, vše je navrženo s maximálním důrazem na jednoduchost a čistotu.

Mléčný systém je velmi snadno ovladatelný. Stačí pouze strčit hadičku do hrnečku s mlékem a kávovar se postará o zbytek. Odpadá tedy složité čištění nádobky na mléko a celého mléčného systému.

Doufáme, že vás tento kávovar bude bavit stejně jako nás a že si s ním užijete spoustu chutných kávových specialit. ☕

zpět na přehled ↑

Vlastnosti a funkce kávovaru Philips LatteGo 4300

Philips LatteGo 4300 je malý, praktický a nabízí automatický mléčný šlehač. Systém LatteGo umožňuje připravit dokonalou pěnu na mléce bez složitého čištění. S tímto kávovarem si můžete vychutnat až 8 aromatických kávových specialit pomocí čerstvých kávových zrn a mléka. Kávovar tak nabízí mnoho klíčových funkcí a jednoduchou přípravu kávy, jak se dočtete níže.

Mléčný systém LatteGo

S kávovarem Philips LatteGo 4300 si můžete připravit vynikající Cappuccino nebo LatteMachiato s hustou jemnou pěnou stiskem jednoho tlačítka. Nádobka na mléko se skládá pouze ze dvou částí, což znamená, že ji můžete vyčistit za pouhých 15 sekund.

Keramické mlýnky

Kávovar Philips LatteGo 4300 je vybaven extrémně odolným keramickým mlýnkem, který zachovává plné aroma, nepřehřívá se a zachová chuť kávových zrn. Díky tomuto mlýnku je možné připravit nejméně 20 000 šálků kávy. Samozřejmostí je také nastavení hrubosti mletí.

Zaujal Vás kávovar? Můžete ho zakoupit zde

Intuitivní 3-barevný displej

Kávovar Philips LatteGo 4300 je vybaven 3,5 palcovým barevným displejem, který je velmi intuitivní a snadno se ovládá. 

Stačí si pouze zvolit svou oblíbenou kávu pomocí dotykových ikon a máte ji připravenou během několika vteřin. Displej a celý kávovar jsme zkoušeli a opravdu je ovládání velmi jednuduché a rychlé.

8 různých druhů kávy na jedno kliknutí

S kávovarem Philips LatteGo 4300 si můžete připravit až 8 aromatických kávových specialit pomocí čerstvých kávových zrn a mléka. Mezi nimi patří Espresso, černá káva, Americano, Ristretto, Café Crema, Cappuccino, Latte Macchiato a káva s mlékem. Stačí si jen vybrat, co vám nejvíce chutná. ☕

Zaujal Vás kávovar? Můžete ho zakoupit zde

zpět na přehled ↑

Provoz, čištění a údržba

Aby váš kávovar vždy fungoval jako po másle, je důležité se o něj pravidelně starat. Čištění a údržba kávovaru zajistí optimální výkon a chuť kávy.

Pro týdenní údržbu spařovací jednotky opláchněte varnou jednotku vlažnou vodou. Pro měsíční údržbu vyčistěte filtr spařovací jednotky od mastnoty pomocí tablet pro odstranění kávového oleje CA6704. Spařovací jednotku je důležité často promazávat, aby se mechanické součásti kávovaru stále snadno pohybovaly.

Čištění nádobky na odkapávání, přihrádky na mletou kávu a nádržky na vodu by mělo být prováděno každý den nebo týden. Pokud se vám nádobka na odkapávání zbarví červeně, vyprázdněte ji okamžitě. Přihrádku na mletou kávu vyprazdňujte, když vás k tomu přístroj vyzve. Nádržku na vodu čistěte a vyplachujte jednou týdně pod tekoucí vodou.

A co klasický napěňovač mléka? Pro jeho každodenní čištění vyjměte vnější část a opláchněte ji vodou. Nezapomeňte vyčistit také malý otvor. Pokud se zdá, že je ucpaný, uvolněte jej pomocí jehly. Pro měsíční čištění použijte přípravek na čištění systému cirkul.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou udržet váš kávovar v perfektním stavu a vaše káva bude vždy chutnat jako z nejlepší kavárny. ☕

zpět na přehled ↑

Pro koho je tento produkt určen? / Měli byste si ho koupit?

Kávovar Philips LatteGo 4300 je vhodný pro každého, kdo si rád dopřeje kávu v pohodlí domova nebo kanceláře. Díky svému plně automatickému systému přípravy kávy a mléčné pěny je velmi snadno ovladatelný a umožňuje přípravu až osmi různých kávových specialit stisknutím jednoho tlačítka. Kávovar je vybaven extrémně odolným keramickým mlýnkem, který zachovává plné aroma, nepřehřívá se a zachová chuť kávových zrn. Dále je kávovar vybaven filtrem AquaClean, který umožňuje až 5 000 šálků bez odstraňování vodního kamene.

Kávovar Philips LatteGo 4300 může být využit v různých prostředích, jako jsou domácnosti, kanceláře, nebo kavárny. V kancelářích může být kávovar využit jako zdroj kávy pro zaměstnance, což může zlepšit produktivitu a zvýšit spokojenost zaměstnanců. Kávovar může být také využit v kavárnách, kde může být nabízena široká škála kávových specialit pro zákazníky. Ostatně o všech těchto využitích svědčí mnoho spokojených recenzí na heuréce.

V kávovaru se dá také samozřejmě připravit bezkofeinová káva. Více o bezkofeinové kávě a jejích výhodách jak nahrazuje kávu v těhotenství.

zpět na přehled ↑

Technické specifikace

Pojďme se nyní zaměřit na technické specifikace, které se s Krups Evidence EA890110 neodmyslitelně pojí:

  • rozměry: 246x372x433  mm
  • příkon: 1 500 W,
  • hmotnost: 8 kg,
  • nádrž na vodu – objem: 1,8 l,
  • tlak čerpadla: 15 barů,
  • cena jedné kávy: nízká až střední v závislosti na použitém zrnu.
zpět na přehled ↑

Cena

Za cenu okolo 15 tisíc korun dostanete skvěle vybavený profesionální automatický kávovar. S přehledem zvládne nepřetržitě obsluhovat menší kancelář i obchodní prostor. Níže naleznete odkaz s nejnižší cenou.

zpět na přehled ↑

Porovnání s ostatními Phillips kávovary

V porovnání s jinými kávovary Philips, jako jsou například Philips 3200 nebo Philips 5400, nabízí kávovar Philips LatteGo 4300 více možností přípravy kávy a mléčné pěny, včetně přípravy až osmi různých kávových specialit stisknutím jednoho tlačítka. Kromě toho je kávovar vybaven extrémně odolným keramickým mlýnkem, který zachovává plné aroma, nepřehřívá se a zachová chuť kávových zrn, a filtrem AquaClean, který umožňuje až 5 000 šálků bez odstraňování vodního kamene.

zpět na přehled ↑

Verdikt

Jestli hledáte kávovar za rozumnou cenu se širokým výběrem nápojů a jednuduchým ovládáním a údražbou, Phillips LatteGo 4300 je kávovar pro vás. . Navíc má velmi stylový design a jeho cena je za všechny funkce, které nabízí velice příznivá.

Zaujal Vás kávovar? Můžete ho zakoupit zde

Můžete se také podívat na recenzi kávovaru DeLonghi Eletta Cappuccino TOP ECAM 45.760.W